Startfen Yayınları 6. Sınıf Matematik Rekor Soru Bankası

% 10

İNDİRİM

238.00 TL 213.13 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

6. SINIF MATEMATİK REKOR SORU BANKASI


Rekor Soru Bankası serimizi oluştururken ince eleyip sık dokuduk. Kitabımızdaki soruları oluştururken MEB müfredatına uyumlu olmasına, soruların kazanımları ölçmesine, öğrencilerimizin mantık ve muhakeme becerilerini geliştirmesine, yaşama yakın olmasına dikkat ettik. Kitabın kurgusunu oluştururken kolaydan zora, parçadan bütüne ilkelerine bağlı kaldık. Kitabımızın içinde yer alan ve farklı amaçlara hizmet eden testler şu şekildedir:

  • HÜCRELENMİŞ KAZANIM TESTLERİ

Kazanımların alt dallarına yönelik kolay kazanım testleridir.

  • BECERİ TEMELLİ ÜNİTE PEKİŞTİRME TESTLERİ

Orta düzey, tamamı beceri temelli sorulardan oluşmaktadır.

  • SONDAN BAŞA TEKRAR TESTLERİ

İşlenen bölümden önceki tüm konu ve kazanımları tekrar etmek için oluşturulan testleridir. İkinci konudan sonra her bölümde bulunmaktadır. Bu bölümde amaç öğrencinin geçmiş konuları hatırlamasını sağlamaktır. Hücrelenmiş testlerle konu ve kazanımları detaylı bir şekilde pekiştireceğiniz, yeni nesil sorulara yumuşak geçişle kolay adapte olacağınız ve sondan başa tekrar testleriyle önceki konu ve kazanımları tekrar edeceğiniz bölümdür.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim