Puan Yayınları TYT Paragraf Soru Bankası Online Paragraf Kamp Hediyeli

% 25

İNDİRİM

135.00 TL 100.64 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Puan Yayınları 2023 TYT Paragraf Soru Bankası + Video Paragraf Kampı Hediyeli

 

Türkiye’de ‘’Video Paragraf Kamp’’ Hediyeli Tek 2023 Paragraf Kitabı Çıktı !!!

+Paragraf Kampı

+Dijital Sorular

+ Paragraf Seviye Tespit Sınavı

+ Paragraf Çözme Teknikleri

+ Çıkmış Sorularla Taktikli Çözümler

+ Ösym’de Çıkabilecek Özgün Sorular

+ Paragraf Gelişim Analizi Denemesi

 

 

Paragraf Kampı

Puan eğitimde yapılacak canlı paragraf kampının videolarına Paragraf kitabını satın alan öğrencilerimiz TYT tarihine kadar Puan eğitimdeki çalışma odası bölümünden tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Dijital Sorular

Paragraf Soru Bankasına ek Bilimsel ve Edebi metinlerden oluşan dijital sorulara PuanEğitim.com adresine üye olarak erişebilirsiniz.

Paragraf Seviye Tespit Sınavı

Geçmiş yıllardaki çıkmış Ösym sorularından TYT’deki seviyenizi tam olarak görmeniz için oluşturulmuş 20 soruluk özel bir ‘’Seviye Tespit’’ sınavıdır.

Paragraf Çözme Teknikleri

Ösym’de son 10 yılın çıkmış Paragraf soruları incelenerek oluşturulmuş, Hızlı ve pratik ‘’Paragraf çözme Teknik,Taktik ve bilgiler’’ i içeren bölümdür.

Çıkmış Sorularla Taktikli Çözümler

Ösym’nin klasikleşmiş(Her yıl gelen) sorularının Detaylı analizleriyle taktikli pratik çözümlerinin verildiği bölümdür.

Ösym’de Çıkabilecek Özgün Sorular

Ösym’de son 10 yılın çıkmış Paragraf soruları incelenerek bu yıl çıkması muhtemel soruları bu kitapta birleştirdik.

Paragraf Gelişim Analizi Denemesi

Kitabı bitirdikten sonra geçmiş yıllardaki çıkmış Ösym sorularından, TYT’deki seviyenizi tam olarak görmeniz için oluşturulmuş 20 soruluk özel bir ‘’Gelişim Analizi’’ deneme sınavıdır.

 

 

Canlı olarak ‘’TYT Paragraf Kampı’’ almak isteyenler için

Kampı satın aldığınızda Puan Eğitim eğitmenleri tarafından kısa bir durum tespit rehberliği ve paragraf kampına nasıl katılabileceğinizle ilgili aranacaksınız.

TYT Paragraf Kampı Tarih

15-30 kasım

Bu kamp 2 hafta içerisinde 6 gün 12 saatten oluşmaktadır.

TYT Paragraf Kampı

Paragraf kampımız 2 ayrı ürün olarak size sunulmuştur

1. Kitap ile birlikte paragraf kampı

2. Kitap olmadan paragraf kampı

TYT Paragraf Kampı Programı

-Berk Ekicinin anlatımıyla yapılacaktır.

-2 haftalık Kamp sürecinde; Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri saat 18:00 ile 21:00 arası yapılacaktır.

-Kamp sürecinde ders anlatımı Puan Paragraf soru bankası, Puan Türkçe Soru Bankası ve Puan TYT 3 denemeden seçilmiş sorular üzerinden anlatılacaktır.

Önemli Not: Kitaplı Paragraf kampı alan öğrencilerimize sadece Puan Paragraf kitabı gönderilecektir.

-Kamp süreci Ösym’nin en çok sorduğu sorular, soru tarzları, Çözüm taktikleriyle sizi bu yıl TYT’de çıkacak Paragrafları fulleten bir program olacaktır.

-Son olarak katıldığınız paragraf kampının videosunu TYT tarihine kadar Puan eğitimdeki çalışma odası bölümünden tekrar tekrara izleyebilirsiniz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim