Örnek Akademi Yayınları 6.Sınıf Benim Türkçe Setim

240.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Örnek Akademi Yayınları 6.Sınıf Benim Türkçe Setim

1. KİTAP: "Benim Türkçe Çalışma Defterim" Kitabı MEB müfredatı ile uyum içinde olan Benim Türkçe Çalışma Defterim kitabımız hem sınıf içi etkinlikler için hem de ödevlendirme için ideal bir yapıya sahiptir. Konu anlatımlarının hemen ardına yerleştirilen uygulama etkinlikleri konunun hem öğrenilmesinde hem de pekiştirilmesinde öğrencilere yardımcı olacaktır.

2. KİTAP: "Benim Kim Korkar Soru Bankam" Kitabı Benim Türkçe Çalışma Defterim kitabından sonra öğrenilenleri pekiştirecek bir başka kitabımız da soru bankalarımızdır. Benim Türkçe Çalışma Defterim kitabımızda olduğu gibi MEB müfredatıyla uyum içinde olan soru bankamızda testlerin ünite ünite ilerlemesine dikkat edilmiştir. MEB müfredatı ve soruları referans alınarak hazırlanan soruların ihtiyacı tam olarak karşılamasına dikkat edilmiştir.

3. KİTAP: "Benim Paragraf Soru Bankam" Kitabı Benim Türkçe Çalışma Defterim ve Benim Kim Korkar Soru Bankam kitaplarının ardından hangi branşta ne kadar başarılı olduğunuzu görmenizi sağlayacak, içerisinde Sözel Muhakeme, Görsel Okuma ve Yorumlama soruları bulunan Benim Paragraf Soru Bankam kitabımız gelmektedir.

 

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim