Örnek Akademi Yayınları 5.Sınıf Benim Matematik Setim

240.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
Ücretsiz Kargo

Örnek Akademi Yayınları 5.Sınıf Benim Matematik Setim

1. KİTAP: "Benim Matematik Çalışma Defterim" Kitabı Bu kitapta kazanımlar doğrultusunda ilerleyerek bütün üniteler kısa, net cümlelerle ve örneklerle anlatılmaya çalışıldı. Kullandığımız dilin sade, anlaşılır ve sınav dili olmasına dikkat edildi. Her kazanımın sonunda bol etkinliklere alıştırmalara yer verildi. Böylece öğretmenlerimizin ödev verebilmek için ünitenin tamamını bitirme zorunluluğu ortadan kaldırmak amaçlandı. "Benim Matematik Çalışma Defterim"’de yer alan soruların daha çok bilgi düzeyinde olmasına özen gösterildi. Bu kitapta bütün üniteler ile ilgili bütün kazanımlardan en az bir test oluşturuldu. Bu testlere her kazanım için Temel Düzey, Orta Düzey ve Yeni Nesil diye sayfalar oluşturularak kolaydan zora doğru bir geçis yapıldı.

2. KİTAP: "Benim Puantaj Soru Bankam" Kitabı Bu kitapta kazanımlar doğrultusunda ilerleyerek yeni nesil olarak adlandırılan metin ve görsel yorumlama sorularının aslında klasik diye tabir edilen sorulardn hiçbir farkının olmadığı gösterildi. Sayfa üç bölüme ayrılarak üstte 1 tane “birlikte çözelim” sorusu çözümüyle birlikte anlatıldı. Yanına “birlikte çözelim” sorusunun tamamen mantığının aynısı olarak “sen çöz” sorusu eklendi. Bu soruyu ise öğrencilerimizin çözmesi hedeflendi. Bu iki soru klasik diye tabir edilen kazanım odaklı sorulardan olusturuldu. Bu soruların altına ise “Kim Korkar Sorusu” yani yeni nesil diye tabir ettiğimiz mantık muhakeme sorusu eklendi. Bu sorunun güzelliği ise yukarıda örnekle verdiğimiz ve öğrencinin çözmesini istediğimiz kazanım odaklı sorular ile aslında çözümünün tamamen aynı olmasıdır. Böylece aslında yeni nesil soruların klasik sorulardan hiçbir farkının olmadığı ve yeni nesil matematik sorularından korkacak bir şey olmadığı öğrencilere gösterilmiş ve kanıtlanmış oldu.

3. KİTAP: "Benim Matematik Denemem" Kitabı Bu kitapta 6 ünite ile ilgili tamamen LGS formatında önceki üniteleri de kapsayan sarmal 6 Ünite Değerlendirme Sınavı (ÜDS)’na yer verdik. Toplam 6 adet deneme sınavı ile öğrenilerimize sınav öncesinde bilgilerini kontrol etme imkanı tanımaya çalıştık. Büyük bir titizlikle hazırladığımız bu yayın serimizin, ülkemizin teminatı olan değerli öğretmenlerimize yardımcı olmasını, ülkemizin geleceği olan sevgili öğrencilerimize katkı sağlamasını diliyoruz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim