Kr Akademi Yayınları LGS Türkçe Poster Notları

75.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

LGS TÜRKÇE POSTER NOTLARDA KONULAR NASIL ANLATILIYOR

Helezon spiral aparatı kullanılmıştır.Tasarımında İnfografik tekniğinden yararlanılmıştır.MEB’in yayımladığı çıkmış sorular incelenmiştir.Her sayfada o sayfayı açıklayıcı, sorular çözücü, örneklerverici videolar ile kaynak zenginleştirilmiştir.Sıkıcı ve kuru bir anlatımı resimli bir dizayn ile kalıcıöğrenmeye çevirmeyi hedefleyen poster notlar görsel hafızaya hitap eden,Sık tekrar yapabilmeyi kolaylaştıran,Orijinal, renkli ve pratik bir çalışmadır.


TÜRKÇE POSTER NOTLARDA YER ALAN KONULAR

SÖZCÜKTE ANLAMCÜMLEDE ANLAMPARAGRAF BİLGİSİANLATIM İLKELERİNOKTALAMA İŞARETLERİCÜMLE TÜRLERİANLATIM BOZUKLUKLARI

SÖZEL MANTIK MUHAKEME

METİN TÜRLERİ

FİİL ÇATILARI

YAZIM KURALLARI

ANLATIM BİÇİMLERİ

CÜMLENİN ÖGELERİ

KALIPLAŞMIŞ SÖZ ÖBEKLERİ

FİİLİMSİ

Konuları kapsamlı bir özet halinde sunan

LGS’de unutulmaması gereken yerlerin altını çizen,

QR Kodu okutup her sayfanın konu anlatımı videosunaulaşabilirsiniz.

QR kod uygulaması ile interaktif eğitim modeli uygulanmıştır.

Eserin oluşturulmasında MEB’in belirlediği müfredat vekazanımlar esas alınmış,

Tüm poster sayfaları kalın kuşe kağıda basılmıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim