Kr Akademi Gamze Hoca Türkçenin Matematiği Ayt Türk Dili Ve Edebiyatı 10 Deneme

69.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

TÜRKÇENİN MATEMATİĞİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI 10 DENEME

TÜRKÇENİN MATEMATİĞİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI AYT DENEMELERİ hem yeni soru dağılımı hem de soru kalıpları ve zorluk dereceleri ile ÖSYM ile bire bir aynı formatta hazırlandığı için sizlere gerçek bir ayt provası yaşatacaktır.

.Gamze Hoca’mız 2023 AYT’de toplam 10 soru yakalamıştır, bu sebeple bu deneme size benzersiz bir sınav deneyimi yaşatacaktır.

TÜRKÇENİN MATEMATİĞİ GAMZE HOCA’MIZIN VİDEO ÇÖZÜMLERİ VE YOUTUBE KAMPI

Kitabın kapağındaki kare kodu telefonunuza okutarak veya Youtube Türkçenin Matematiği Kanalına giderek Gamze Hoca’nın bu 10 Edebiyat denemesi için oluşturduğu kamp videolarını takip edebilirsiniz.

Denemeleri önce kendiniz çözüp sonra Gamze Hoca’nın çözüm kampını izleyerek kalıcı bir AYT Edebiyat tekrarı yaparak tüm eksiklerinizi kapatabilirsiniz.

.

TÜRKÇENİN MATEMATİĞİ Denemelerinde ÖSYM’nin son 3 yılda yönelttiği soru kalıpları temel alınmıştır. Soru dağılımı, soru kökleri, sorularda yer alan metinler ve sorulardaki sözcük sayıları çıkmış sorularla eş değerde tutulmaya çalışılmıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim