Kr Akademi Coğrafyanın Kodları TYT Coğrafya Çözümlü 50 Deneme

79.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

- Coğrafyanın kodları TYT için hazırladığım bu 50 deneme normal denemelerden farklı bir mantıkla hazırlanmıştır. Öncelikli olarak son 5 yılın çıkmış soruları analiz edilmiş ve konu dağılımı belirlenmiştir. Bu konu dağılımları üzerinden en fazla çıkan konulara göre her denemede sorular hazırlanmıştır. En fazla çıkan konular her denemeye yerleştirilmiştir. Hiç çıkmayan ya da çıkma ihtimali olmayan konulara yer verilmemiştir. TYT için her sene en az iki harita sorusu sorulduğundan harita becerisini ölçeçek şekilde her denemede 2 haritaya yer verilmiştir. Ayrıca TYT sınavında grafik okuma becerisi her sene bir adet sorulduğundan grafik okuma becerisini ölçeçek farklı tarz sorulara da yer verilmiştir.

- Denemeler sizde çaresizlik oluşturacak şekilde değil tamamen ÖSYM ayarında zorluk derecesine göre oluşturulmuştur. ÖSYM ne soracağı düşüncesinden hareketle hazırlanan bu denemeler sınavdan önce gerçek bir prova yapmanızı sağlayacaktır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim