Hiper Zeka LGS 8. Sınıf Hiper T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Konu Anlatımlı & Soru Bankası

% 10

İNDİRİM

240.00 TL 214.92 TL
Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ

DEĞERLİ ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIM VE SEVGİLİ ÖĞRENCİLER

“Sosyal bilgiler dersi hayatın kendisidir.” sloganı ile hazırladığım bu kitap, kolaydan zora doğru ve aşamalı sarmal yapıya göre ilerlemektedir. Kitapta; konu anlatımları, kazanım pekiştirme testleri, kazanım pekiştirme etkinlikleri, ünite etkinlikleri ve yeni nesil sorulardan oluşan testler bulunmaktadır. Her öğrencinin hazır bulunuşluk seviyesi ve öğrenme hızı farklı olduğu için kitaptaki sorular aşamalı olarak kolaydan zora doğru ilerleyen bir yapıya göre ilerlemektedir. Kitapta görsel yorumlama becerisi kazandıran, analitik düşünmeye yönelten, yorum yapma kabiliyetini arttıran soru ve etkinliklere yer verilmiştir. Konu anlatım bölümlerinde sade ve anlaşılır bir dil kullanıldı, ayrıca yine bu bölümler konuyu pekiştirmenizi kolaylaştıracak eğlenceli görsellere donatıldı. Elinizdeki kitapta siz kıymetli öğrencilerime sosyal bilgiler dersinin bizleri toplumsal hayata hazırlayan eğlenceli bir ders olduğunu anlatmaya çalıştım. Bu eserin siz değerli zümre arkadaşlarıma ve tüm öğrencilerime faydalı olmasını diliyorum.

Metin Uruk

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim