F10 Yayınları Mert Hoca ile Sıfırdan Matematik Video Ders Kitabı

169.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Sıfır Matematik Ön Söz

Geçmişten beri değişmeyen bir gerçek var; ÖSYM sınavlarının tartışmasız en önemli kısmı Matematik. Matematik yapmadan sınav kazanmak, hedeflere ulaşmak çok zor. Tabi matematiğin kendisi de zor olarak algılandıkça bu paradoks öğrencileri her seferinde büyük çıkmazlara sokuyor.

Aslında rakamlar hayatımızın her alanında ve hayatımızın tam ortasında. Günümüz dünyasında rakamsız ve sayısız evden dışarı bile çıkamıyoruz. Kaç saat sonra? Kaç numaralı otobüs? Kaça aldın? Kaç takipçin var? Bu soruların benzerlerini her gün sormuyor muyuz? O zaman rakamlardan ve sayılardan aslında korkmuyoruz. Korktuğumuz ne peki? Temelimizin sağlam atılmamış olması…

Biz bu kitabı oluşturmadan önce, matematiği anlamayan ve anlamlandıramayan, matematikten korkan ve çekinen birçok öğrenci ile bir araya geldik ve onları dinledik. Matematikten neden korktuklarını, özellikle temel olarak nerelerde başarısız olduklarını analiz ettik. Başka türlü sıfırdan matematiğe başlamak, başarısız olan birçok girişimin üstüne bir yenisini eklemek olacaktı.

Kitabımız matematiği tam anlamıyla sıfırdan ve alfabesi ile ele alıyor. Matematikten çekinen ancak onunla haşır neşir olma cesaretini gösteren tüm öğrencilerin anlayabileceği bir akışa ve anlatım diline sahip. Kitabın en büyük özelliği kazanım sıralı ve kolaydan zora gitmesi ve her sayfasında sizi bitiş çizgisine bir adım daha yaklaştırması... Bu kitap sayesinde matematiğe karşı olan tüm önyargılarınız kırılacak ve aslında bunca zamandır neden matematiği yapamadığınızı sorgulamaya başlayacaksınız. Size her şeyi ezberleterek değil keşfederek öğreteceğiz ve bir daha unutmayacaksınız. Bu kitap sayesinde matematiğe beyaz bir sayfa açacaksınız. Beyaz sayfaları bizimle doldurdukça yeni ufuklara doğru yol alacaksınız. Hedeflerinize çok daha fazla yaklaşmış olacaksınız.

Mottomuz belli: Önce bu kitabı çöz, sonra tüm kitapları çöz.

Matematik artık zor değil. Yeter ki başarmak iste.

Başarılar.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde firmamızın düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ. * İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

385 SAYILI VERGİ USUL KANUNU GENEL TEBLİĞİ UYARINCA YENİ UYGULAMA!

Eğer vergi mükellefi değilseniz, almış olduğunuz ürünü iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır. Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

* İadeler mutlak surette orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. * Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. * İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. * İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır..

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim